Nasz zespół

Celem przyświecającym naszym działaniom jest budowanie zespołu, w którym wiedza, umiejętności oraz przyjazna atmosfera pracy to podstawowe wartości. Wartości te służą realizacji naszej misji: świadczeniu pomocy prawnej na najwyższym poziomie w najlepiej pojętym interesie klienta.

 

Odpowiednio zorganizowany zespół prawników kancelarii pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej. Dzięki starannemu doborowi pracowników stosunkowo młode biuro kancelarii w szybkim tempie rozwija się zgodnie z rzeczywistym zapotrzebowaniem naszych klientów.

 

Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie i przygotowanie do obsługi projektów krajowych i zagranicznych. Przy realizacji konkretnych zleceń tworzymy zespoły w taki sposób, aby osiągnąć najwyższy poziom świadczonych usług, a jednocześnie nasze prace nie przekraczały ustalonych z klientem limitów czasowych i limitów wynagrodzenia. Każdy adwokat zaangażowany w dany projekt koordynuje prace zespołu, aby poszczególne zadnia - adekwatnie do stopnia trudności - były wykonywane przez starszych i młodszych prawników. Oznacza to, iż poszczególne etapy prac realizowane są przez prawników o odpowiednim poziomie doświadczenia i w oparciu o właściwe stawki godzinowe.